O NÁS

Kdo jsme?

JIŽ PŘES 20 LET TVOŘÍME VAŠE PROJEKTY

Naše společnost byla založena v roce 1999 a od svého založení se zabýváme projektováním občanských, průmyslových, historických a energetických staveb. Krom samotných projektů zajišťujeme navazující inženýrskou činnost a veškeré navazující služby v oblasti projektování staveb. Na námi realizovaných projektech se vždy podílí tým zkušených pracovníků a inženýrů, kteří se starají o kvalitní průběh realizovaných projektů.

Za více, než 20 let našeho působení v oblasti projektování pozemních staveb máme za sebou spousty realizovaných projektů a nasbíraných zkušeností, které neustále vkládáme do nových projektů. Při realizaci projektů využíváme nejmodernějších technologií a moderního přístupu. Projekční práce provádíme mimo jiné také v BIM, díky kterému jsme schopni realizovat celé projekty ve 3D. Mezi další moderní technologie patří např. zaměřování pomocí moderních laserových měřících přístrojů a snímkování pomocí dronů, které poskytujeme v rámci našich služeb. Pro jednání s klienty využíváme krom osobního jednání také online video konference, díky kterým jsme s klienty schopni komunikovat dle potřeby na libovolnou vzdálenost.

Naše služby

Náse práce je zároveň naším koníčkem a proto nás nikdy nepřestane bavit. Snažíme se našim klientům nabídnout kompletní služby v oblasti projektování pozemních staveb a ulehčit jim tak jejich práci. Veškeré projekty řešíme individuálně a vždy se snažíme našim klientům vyhovět ve všech ohledech.

Těšíme se na případnou spolupráci :)

Naše reference

Podívejte se na naše vybrané reference